Home / Міські новини | Вараш / «Бєй у глаз – нє порті шкурку!» – депутат Присяжнюк хоче відстріляти бродячих собак… (відео)

«Бєй у глаз – нє порті шкурку!» – депутат Присяжнюк хоче відстріляти бродячих собак… (відео)

Бездомні собаки  – одна з найбільших невирішених проблем безпеки Кузнецовська.  І хоча дана проблема триває не один десяток років, схоже що з нею ніхто реально боротися не збирається. Як запевняє Сергій Іванович Анощенко (наш мер, хто не пам’ятає) щорічно на утримання бродячих собак потрібно 600-700 тис. гривень.  А ще він глаголить, що кормити їх недоїдками заборонено, бо це буде негуманне поводження із тваринами.

Схоже, пан Анощенко за рахунок вищеозначеної суми надумав годувати тварин червоною ікрою. Проте проти ініціативи шановного мера “не кормити собак недоїдками”, а накупити педігрі-палу на 700 тис.грн. (може, від переїдання собаки луснуть і проблема вирішиться само собою) з контр-пропозицією виступив його “коаліціянт” пан Присяжнюк. На дану суму, згідно розрахунків пана Присяжнюка, вийде більше патронів, ніж педігрі-палу. Значна економія бюджету. Шкода пану Присяжнюку осипати собак сотнями тисяч гривень. Тож він пішов ва-банк з пропозицією собак просто перестріляти. У нас демократія, кожен має право на свою думку, а собаки в число виборців депутата Присяжнюка не входять, тож їх і не жаль.

Всі у Кузнецовську прекрасно знають, що собаки – як бездомні, так і ті, що бігають з господарями без повідків та намордників – це актуальна загроза нашим дітям, та й не лише дітям. Чому ж тоді обранці громади не хочуть поворушити мізками? Їх для того і обирали, щоб вирішували актуальні питання, а не топтались по них. Переважна більшість мешканців Кузнецовська відвідували такі міста, як Рівне та Луцьк і по своєму досвіду знають – немає там засилля собачих зграй. І, як не дивно, по собаках там не стріляють. Якщо у наших депутатів відсутні свої думки  – можна зателефонувати більш досвідченим колегам – вони підкажуть. Чи уже і до телефонного дзвінка не можуть додуматись?

Зрозуміло, що простіше всього – це перекинути проблему міста на державну владу, бо саме вони там «на верху» приймають закони, які не дозволяють поводитися із собаками «жорстоко»… Так для чого сидить у своїх кріслах влада місцева?  Щоб про проблему безпеки громадян просто поговорити чи зробити вигляд, що нібито щось вирішується? Але на даний час чекати уже немає чого, бо страшним є те, що вакцини від сказу немає не тільки у Кузнецовську, але і взагалі по Україні. Незважаючи на прохання лікарів та попередження про те, що вакцина практично закінчилась, ніхто нічого до цього часу так і не зробив.

На останній сесії Кузнецовської міської ради вкотре піднімалося дане питання, але знову ж таки – де поговорили, там і забули, бо змін не було вчора, немає сьогодні і певно не буде завтра. Собаки як кусали,  так і  кусають, адже  їм зовсім не цікаво, думають про них там у міській ради чи ні.

Про те, яку біду приносять бездомні собаки, чого чекає наша влада,  та як цю проблему можна вирішити – вже незабаром читайте у газеті «Вараш» і, звісно ж, на нашому сайті.

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

3 коментарі

  1. Журналістка цього жовтого саиту Вероніка Пилипчук сама кричала на сесіі міськради, що повестрілює собак.

  2. Согласен! И добавлю от себя: если однажды узнаю что в городе начался отстрел бездомных собак (или хотя бы единичный случай) – заявление в прокуратуру последует незамедлительно. Пускай даже безрезультатно, но “геморой” точно будет. Кузнецовск город маленький – информацией (кто, как, когда, …) владеть буду однозначно.

  3. Частину коштів необхідно спрямувати на купівлю КК України для вивчення “депутатом” Присяжнюком ст 299.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X