Сталося це в парку. Собака напала на жінку, яка гуляла з дитиною. Світлини опублікувала у соціальній мережі.

– Cобаки напали на нас біля дерев’яного будиночку “Тарзан”. Від шоку я кричала на увесь парк, кликала на допомогу і ніхто не підійшов. Згодом підбігли два підлітки, почали відганяти від нас собак і були поряд з нами, поки не приїхав мій чоловік. У тому будинку хтось був, мабуть, охоронець. І більше всього мене шокувало те, що він не вийшов на крики про допомогу. Дуже багато випадків коли собаки нападали і ніхто вирішити це питання не може. Та що тут казати, десь через пів години, (як сказали нам на швидкій) на цьому ж місці, собака напала на ще одного чоловіка, (йому нажаль більше дісталось, розповідає жінка.
Вараш Новини улюбленого міста
