Українцям з розладами психіки надаватимуть ліки безкоштовно.
Така інформація розміщена на офіційній сторінці Вараської багато профільної лікарні у соціальній мережі Facebook
Пацієнти з розладами психіки з 1 жовтня зможуть отримувати медпрепарати за програмою «Доступні ліки». Зокрема безкоштовно, або з невеликою доплатою. Про це повідомляє Національна служба здоров’я України.
Йдеться про такі захворювання як епілепсія, шизофренія, ПТСР, депресія, афективні та невротичні розлади. Зазначають, що ліки можна отримати у будь-якій аптеці, яка уклала договір із НЗСУ. Вартість таких препаратів аптеці відшкодує Національна служба здоров’я України.
Аби отримати препарати за програмою «Доступні ліки» пацієнтам потрібно:
відвідати профільного лікуючого лікаря (невролога або психіатра) найближчим часом;
щоб лікар створив індивідуальний план лікування і вніс його в електронну систему охорони здоров’я;
отримати електронний рецепт на препарати.
Ліки надаються лише за наявності електронного рецепта від психіатра або невролога. Сімейні лікарі не можуть виписати рецепт.
Вараш Новини улюбленого міста