В соціальній мережі Facebook, розміщений пост не байдужого мешканця міста, про те, як депутат Вараської міської ради, Анатолій Рожко, ігноруючи правила дорожнього руху, сміливо порушує їх. Пан Анатолій вже не одноразово потрапляв у поле правоохоронців за подібні порушення, але не завжди ніс відповідальність, хоча відповідні протоколи були складені. Чи постане перед законом людина, яка представляє інтереси громади маємо великі сумніви, адже Анатолій Петрович дуже вміло вміє уникати цього, за допомогою адвоката, який представляє його інтереси у суді, Олександра Мудрака.
На тому місці завжди паркується багато машин, навіть зараз видно на задньому плані! Але фото того порушника Вадим чомусь не виложив??? Це мабуть через своє упереджене ставлення до такого сусіда. А ще те місце облюбували місцеві підприємці на бусах, але їх фото Вадим не покаже, бо вони йому по шапці надають! Але якщо на те пішло, то нехай він кожен ранок робить фото героїв, а ваш сайт робить їх знаменитими!
Так званого депутата давно потрібно позбавити мандата……бо він як депутат ***** і як людина *****!!!!!!!!І шановний мер задумайтесь за кого ви йдете!!!!
Лицеміри ті, хто покриває таких які уникають відповідальності за порушення законодавства, і ті які будь яким способом стараються уникнути відповідальності за такі вчинкі . Ми живемо в правовій державі….
Предлагаю на неправильно припаркованные машины вешать георгиевские ленты:)
На тому місці завжди паркується багато машин, навіть зараз видно на задньому плані! Але фото того порушника Вадим чомусь не виложив??? Це мабуть через своє упереджене ставлення до такого сусіда. А ще те місце облюбували місцеві підприємці на бусах, але їх фото Вадим не покаже, бо вони йому по шапці надають! Але якщо на те пішло, то нехай він кожен ранок робить фото героїв, а ваш сайт робить їх знаменитими!
Так званого депутата давно потрібно позбавити мандата……бо він як депутат ***** і як людина *****!!!!!!!!І шановний мер задумайтесь за кого ви йдете!!!!
Лицеміри ті, хто покриває таких які уникають відповідальності за порушення законодавства, і ті які будь яким способом стараються уникнути відповідальності за такі вчинкі . Ми живемо в правовій державі….
Довго бігали по місту, щоб машину на газоні знайти? Більше ніде не бачили? Лицеміри!
Знову у “вовка” зальот. Чого партія мовчить, гнати в шию.