Home / Міські новини | Вараш / Адміністративне правопорушення директора КП «Благоустрій», Юрія Сергійчука (фото)

Адміністративне правопорушення директора КП «Благоустрій», Юрія Сергійчука (фото)

Ремонтом доріг в сніг та дощ уже нікого із українців не здивуєш, навіть якщо на вулиці мінусова температура. Аби «відмити» по більше грошей, такі  «нано – технології», зазвичай використовують в кінці бюджетного року. Але у Вараші завжди не все так, як у людей. Тому і ремонт доріг в місті розпочали ще на початку року, працюють навіть у температурний режим -9.

27858627_1784881578252374_5885152394072880432_n

(Фото взято із соціальної мережі фейсбук, Юлія Крищук)

Хто ж давав таку вказівку? Можемо здогадуватися, що вказівку зробити швидкий ямковий ремонт, дав директор КП «Благоустрій» Юрій Сергійчук. Думаєте тому, що хвилюється за безпеку водіїв? Маємо сумніви. З власних джерел нам стало відомо, що на Юрія Сергійчука працівниками поліції був складений протокол  про адміністративне правопорушення  по ст. 140 ч.4 КУпАП.

Дана стаття говорить  про «Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху -тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

То ж чи буде покараний директор комунального підприємства – питання часу.

А на разі поліціанти звернулися до КП «Благоустрій» із проханням вирішити питання щодо встановлених обмежувальних засобів (півкулі, піраміди, стовпці, клумби, тощо) на тротуарних та пішохідних доріжках в районі будинків 15/2, 27/1 м-н.  Будівельників , в районі пішохідного переходу до магазину «АТБ» буд. 49 м-н Будівельників та облаштувати пішохідний перехід  через вулицю Комунальна на перехресті вулиць Комунальна – Енергетики міста  Вараш.

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X