Завдяки петиції, яку створили ще у 2015 році мешканці будинку №17 по вул. Енергетиків, їхні діти мають можливість гратися на новому дитячому майданчику. Його декілька днів назад встановили працівники Кузнецовського міського комунального підприємства біля вищезгаданого будинку.


Також хочемо нагадати, що кожен мешканець міста має можливість створити свою петицію на сайті Кузнецовської міської ради і при набрання 100 голосів, вона буде розглянута.
Тому давайте не будемо байдужими та долучимось до вирішення цікавих ідей.
Вараш Новини улюбленого міста
