Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / «АЛАТИР – ІНВЕСТ КОНСАЛТИНГ» – КРАСА НАВКОЛО ТЕБЕ

«АЛАТИР – ІНВЕСТ КОНСАЛТИНГ» – КРАСА НАВКОЛО ТЕБЕ

Запланували ремонт, але не знаєте з чого починати? Лякає те, що не відомо, яким буде кінцевий результат, чи вийде все, як запланували? І таких запитань безліч?

Це зовсім не дивно, адже зазвичай, планування ремонту та його виконання, влітає не тільки у чималу копійчину, але і купу витрачених часу та нервів.

Щоб цього всього уникнути, ми вирішили поспілкуватися із Максимом, директором першої у місті приватної компанії з ремонту та дизайну інтер’єру «Алатир – Інвест Консалтинг».

Максиме, що передувало створенню вашої приватної компанії саме у цьому напрямку? Кому належить ідея?

Я завжди хотів створювати красиве навколо себе. Тому перше, що я зробив -вступив в Київський університет будівництва та архітектури. Працював у будівельній компанії “Алатир-Інвест”, яка займається будівництвом, зокрема і у моєму рідному місті Вараш. Саме тоді виникла така ідея. Адже коли люди купують квартиру у них відразу виникають питання -з чого почати ремонт. Зазвичай вони приходять до висновку, що вирішення краще довірити професіоналам.

-Чому саме Вараш, адже це порівняно не велике місто?

Для мене і моєї команди зовсім неважливо, велике місто чи ні. Адже наша мета це створювати затишок і комфорт.

-З чого починається робота над новим проєктом?

Для того, щоб розпочати роботу над новим проєктом, ми перш за все зустрічаємося із замовником, аби обговорити важливі моменти.

Після підписання всіх відповідних документів, розпочинають роботу наші фахівці. З’ясувавши усі стильові вподобання та побажання клієнта, дизайнер розробляє дизайн-проєкт.  Робляться необхідні фото та заміри. Опісля складається план і розподіл робіт.

-Які види робіт виконує ваша команда?

Як я вже говорив раніше, спочатку створюємо дизайн-проєкту, що включає в себе набір креслень та 3D візуалізації. Також виконуємо всі види ремонтних робіт, тобто «ремонт під ключ». Зокрема, всі електромонтажні, сантехнічні, чорнові та чистові роботи.

-Чи  всі замовлення беретеся виконувати, адже замовники є різні?

Ми ніколи не звертаємо увагу на чийсь  характер, вони бувають різні. Наше основне завдання це допомогти правильно втілити в реальність задум замовника.

-Які труднощі, зазвичай виникають під час роботи?

В нашій команді, напевно так як і у всіх, також бувають якісь труднощі. Але зазвичай ми швидко їх вирішуємо. І це ніяким чином не торкається наших замовників.

-Купівля будівельних матеріалів та матеріалів для ремонту – не легке заняття. Ваші замовники цим займаються самі, чи вони можуть за це не хвилюватися?

Так, ви праві, вибір – справа не з легких. Тому, щоб максимально його полегшити, спеціаліст «Алатир – Інвест Консалтинг», постійно здійснює консультативний супровід у виборі всіх будівельних. Допомагає обрати меблі, освітлення та елементи декору. Також здійснює авторський нагляд і контролює роботи будівельної бригади відповідно до проєктного рішення.

-Працюєте тільки із житловими приміщеннями?

І не тільки, команда «Алатир – Інвест Консалтинг»,  працює з різними типами приміщень, зокрема квартири вторинного ринку.

-Максиме, Ви неодноразово організовуєте та приймаєте участь у соціальних проєктах. Для чого це Вам?

Я народився, живу і планую надалі жити в цьому місті. Робити хороші справи для мене є надважливим. Адже кожного разу допомагаючи комусь, потрібно просто робити та радіти тому, при цьому розуміти, що таким чином Бог відповідає на чиїсь молитви через тебе.

-На ваших сторінках у соціальній мережі, можна побачити 24/7. Про що це говорить?

Ми готові працювати цілодобово, адже ми любимо те, що робимо!!! І все для того, аби ви полюбили те, що задумали та запланували.

Ото ж, плануючи ремонт, телефонуйте за номером телефону 096 976 66 02, таким чином збережете свій час та гроші. За посиланнями можна перейти на наші сторінки у соціальних мережах: 

Instagram -alatyr_invest_consulting  та facebook – Алатир-Інвест Консалтинг

 

 

 

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X