Його приурочили до Дня матері. Змагалися між собою 4 команди – з Володимирця, Вараша, Колок та Маневич. Усі спортсмени 2006 року народження. Найсильнішою виявилася команда з Маневич. Учасників та переможців нагородив депутат обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Іван Караїмчук. Вони отримали кубки, грамоти та футболки з логотипом «Батьківщини» – червоним серцем.
-До мене звернувся тренерський колектив Володимирецької ДЮСШ з проханням посприяти у проведенні футбольного турніру, – розповів Іван Караїмчук. – Я погодився допомогти. Бо ж вважаю, що подібні змагання не лише сприяють фізичному розвитку дітей та відволікають їх від вулиці, а й виховують командний дух і волю до перемоги.