Стартував черговий чемпіонат Рівненщини з футболу. У першій лізі напередодні змагань трапилася прикра несподіванка –відмовився від участі в турнірі Футбольний центр «Дубно».

У другій лізі Рівненщини виявили бажання грати 13 команд. Ось перші результати: “Водник” (Рівне) – “КамАЗ-Агро” (Острожець) – 1:1; «Волинь-Цемент” (Здолбунів) – “Експрес” (Здолбунів) – 0:3; «Полісся” (Рокитно) – “Граніт” (Томашгород) – 3:0; ФК “Костопіль” – “Стир” (Демидівка) – 1:0; “Коливань” (Клевань) – “Енергія” (Володимирець) – 1:1.
Вараш Новини улюбленого міста