Home / Регіональні новини / Ранкова Зірка – табір, що допомагає краще пізнати Бога та знайти нових друзів

Ранкова Зірка – табір, що допомагає краще пізнати Бога та знайти нових друзів

Під час літніх канікул батьки задумуються, чим зайняти свою дитину, щоб було не тільки весело, але і корисно. Виявляється варіантів не так і багато, але з кожним роком все більше батьків зупиняються на дитячих християнських таборах. Саме на такому відпочинку, дозвілля дітей буде цікавим, тут вони зможуть знайти нових друзів та краще пізнати Бога.

Один із таких християнських таборів «Ранкова Зірка», щороку організовують у Рівненській області. Його засновники, Ольга та Олександр Бадінгер, є вихідцями з України, на разі проживають у Сполучених Штатах Америки. Протягом року в Америці вони працюють, а частину зароблених коштів відкладають для того, аби літом для українських діток організувати християнський табір. Допомагають їм, роблячи пожертви і інші жителі США.

Завдання, які ставлять собі Ольга та Олександр – створити умови, де діти зможуть перебуваючи у доброму християнському середовищі не тільки цікаво, але корисно та безпечно провести час.

««Тому кожен хто покличе Ім’я Господнє, буде спасений. Римлянам10:13» Донести дітям біблійну істину, навчити молитви та золотих віршів. Через ігри квести різні цікаві завдання, ми стараємося знайти підхід до кожної дитини аби посіяти Слово Боже в маленьких дитячих серцях», – розповідає про табір, один із його організаторів Неля».

Про Varash Info

Читайте також...

ДТП у Собіщицях. Є травмовані

Повідомлення про ДТП із потерпілими надійшло на спецлінію 102 вчора близько 22:30 від медиків. Поліцейські …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X