Home / Регіональні новини / На Володимиреччині відкривається сезон полювання на копитних

На Володимиреччині відкривається сезон полювання на копитних

ohotnik

На території Володимирецького району відкривається облавне полювання на копитного звіра з 28 жовтня 2017 року по 31 січня 2018 року. Днями полювання встановлено суботу та неділю.

Вирушаючи на полювання, мисливець повинен мати при собі такі документи:
– державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2017-2018 р.,
– відстрільну картку користувача мисливських угідь, (ліцензія, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
– дозвіл на зберігання та носіння мисливської зброї,
– за наявності мисливських собак – медичний паспорт на собаку.

Зважаючи на погодні умови (туман, густі дощі, короткий світловий день, незначна видимість), відвідування лісових масивів населенням, для заготівлі грибів, листяний стан дерев, просимо користувачів мисливських угідь під час проведення інструктажу перед полюванням, обов’язково згадувати на всі вище згадані умови з метою максимальної безпеки при проведенні полювання і забезпечення суворої дисципліни всіх учасників полювань.

Ліцензії на відстріл дичини можна придбати у користувачів мисливських угідь.
Упродовж сезону полювання в мисливських угіддях діятимуть рейдові бригади по виявленню фактів незаконного полювання.

Бажаю мисливцям вдалого відпочинку і ні пуху, ні пера!
Мисливствознавець Володимирецького району Биков В.В.
www.polissya.net

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X