Home / Регіональні новини / Чи нe дядько голови зeмeльної комісії Олeксандра Чeха, рeмонтує дороги?

Чи нe дядько голови зeмeльної комісії Олeксандра Чeха, рeмонтує дороги?

Знайомтесь, Петро Сиротюк – постійний депутат Володимирецької райради від різних партій ще із радянських часів. Назва партій для цього персонажу ролі не грає (Комуністична, СДПУ, Батьківщина), головне пройти в депутати. А там пристати до більшості це справа техніки:  хто проти такого «бульдозера» буде виступати? А бульдозером його назвали не випадково, не тільки за відповідну вдачу, але й за те, чим він займається. А основна діяльність Петра Сиротюка – це так зване будівництво доріг. Чого «так зване», бо за 25 років депутат «відремонтував» чимало доріг, але дорожнє покриття після його ремонту сходить щороку разом із снігом.

Ще під час розпаду Союзу поталанило Петру Сиротюку очолювати колектив державного підприємства «Міжгосподарської шляхо-будівельної дільниці №2», котра, до речі, «існує» по даний час. Але від неї залишились «рожки да ножки». Чого так? Бо пан Петро часу не гаяв, а взявся за приватизацію. І «виросло» на місці збанкрутілого ШБД-2 нове, прибуткове підприємство «Агрошляхбуд», але вже «приватне», власником якого і є Петро Сиротюк. Майже не залишилось і минулого майна. Петро  Миколайович  повільно, але впевнено переписав все на свою «фірму», а решту здав в оренду чи продав. Не заплативши ні копійки в державу за десяток гаражів, земельну ділянку, вантажні автомобілі та трактори, «майстер по ремонту доріг» «роздерибанив» все, навіть асфальтний завод у Рафалівці, залишивши для себе практично лише адмінприміщення та стоянку «під відкритим небом».

Для чого, скажете ви? Можливо хотів купити нове обладнання для ремонту доріг? Ні. Чи може виплатив премію «багатодітному» колективу? Знову – ні. А витратив Петро Миколайович ці кошти для придбання квартир своїм дорогоцінним дітям у м.Києві. (#Гість 27.08.2014, 17:06 Так-так, Сиротюк дуже “хвилюється” за багатодітних трударів свого ПП, аж колективне звернення накатав. А де ж поділася, шановний Сиротюк державна ШБД і асфальтний завод в Рафалівці, поміняли на житло в Києві для своїх діток?)

Але гроші мають властивість швидко закінчуватися. Далі депутат-патріот розпочав прогресивний ремонт доріг Володимирецього району. Як кажуть люди «немає дороги яку не ремонтував Петро Сиротюк», а інші доповнюють:  «немає відремонтованих Сиротюком  доріг, по яких можна їхати». Достатньо згадати ремонт дороги Володимирець-Антонівка чотири роки тому, на що з державної казни передбачили 2,36 млн.грн. в цінах 2013 року це $ 300 тис., на дорогу, яку  вже в 2014 році ремонтували знову!

Ремонтував цей депутат і дорогу в Собіщицях у 2015 році та дорогу до Воронок. Але й тут результат однаковий – дорога яка була до ремонту, така й залишилась через два роки із вибоїнами.

Але, о чудо, п.Сиротюк знову стає переможцем торгів по ремонту дороги району аж на 8,6 млн.грн.!!! А саме: «Поточний середній ремонт автомобільної дороги Володимирець – Красносілля – Малі Телковичі на ділянці км 9+000 – км 13+000», але тільки з другої спроби. Чому з другої, скажете ви? Треба з Народним депутатом дружити! Після його втручання (наслали перевірку на переможця тендеру) торги відмінили, пропозиція на якому була на 2,6 млн.грн. менша і “передали” для ПП «Агрошляхбуд» Петра Сиротюка! Цікаво, що під час перших торгів те ж ПП «Агрошляхбуд»   було готове ремонтувати вказану ділянку за 6,6 млн.грн! Відчуваєте різницю? Є підозра, що ці 2 млн.грн. до дороги не дійдуть…

Хто знає Петра Миколайовича особисто, той звернув увагу, як він завжди піклується про дороги, а ще бідкається про «критичний стан свого підприємства із багатодітними родинами». Давайте проаналізуємо декларацію пана Сиротюка.

За останні 3 роки підприємство, в якому Петро Миколайович є кінцевим бенефіціаром виграло тендерів на суму близько 15 млн.грн.!  Сам Петро Миколайович має земельну ділянку в с.Біла Криниця під м.Рівне, де ціна 1 сотки досягає 250 тис.грн., в с.Воронівці Вінницької обл. та 33,4% будинку у Володимирці. Цікаво: кому належить 66,6% будинку, де проживає Петро Сиротюк невідомо. Депутат про це вказати забув, чи пак не захотів, що безумовно є порушенням порядку заповнення декларації. Про що варто знати працівникам НАЗК.

Згідно декларації володіє депутат стареньким Пасатом, а насправді пересувається на сучасному Мерседес Спрінтер, якого чомусь забув задекларувати. Отримав Петро Миколайович близько 137 тис.грн. зарплат та пенсій, бо трудиться він керівником аж двох підприємств: державного і приватного. Але чомусь на тендерах приймає участь лише власне приватне і виграє постійно, а державне – жодної перемоги, воно і зрозуміло: своя сорочка ближча до тіла.

Цікаво, що депутат отримав 9,3 тис.грн. процентів, але депозиту згідно декларації немає. Звідки ж проценти? Нехай це досліджує НАЗК.

Такі “невеликі” доходи не заважають Петру Сиротюку придбавати новенькі вантажні автомобілі та механізми, вартість кожного з яких сягає до 2 млн.грн. щороку.

Отак і «бідує» наш герой-пенсіонер, отримуючи дві зарплати, пенсію, виграючи мільйонні тендери та купуючи імпортні авто. Це не заважає йому бути в «глухій опозиції» та відверто критикувати владу. За що б ви думали? Ну, звичайно, за дороги. Схоже їх і не буде, поки такі «ділки» їх будуть ремонтувати.

П.С. Для порівняння фото ремонту дороги приватним підприємством п.Сиротюка і те що стало з дорогою через два роки.

www.volod.rv.ua

Про admin

Читайте також...

Водієві було лише 24 роки

Трагедія сталася в селі Кричильськ. Місцевий житель, ще зранку виявив, що у річці Горинь, знаходиться …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X