Home / Регіональні новини / Чергове пекло для автомобілістів знайшли на Рівненщині (фото)

Чергове пекло для автомобілістів знайшли на Рівненщині (фото)

Це дорога у Сарненському районі

555555555553_af2e6

Дорогу між селищем Степань і селом Велике Вербче не ремонтували з періоду СРСР. У що перетворився колись покладений асфальт – видно на фото.

11111111111111111111112_7ade5

Коли дорога була в нормальному стані – сюдою рухалися і міжміські автобуси, приміром, Рівне -Кузнецовськ, бо ця дорога з Рівного до Вараша коротша, ніж коли їхати через Сарни. Тепер перевізники відмовляються взагалі їздити цією дорогою.

3333333333_e847b

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X