Home / Регіональні новини / Бурштинова копальня у Володимирці (фото)

Бурштинова копальня у Володимирці (фото)

Унікальний музей, де можна копати бурштин, відкрили у Володимирці

У Володимирці відкрили другий на Рівненщині туристично-інформаційний офіс-музей «Бурштиновий шлях» (перший офіс – в Острозі).

Відкриття відбулося 7 липня – у перший день фестивалю «Бурштиновий шлях».

На відкриття туристичної новинки заглянуло чимало жителів селища, гостей району, області, України та навіть іноземні делегації (китайці, поляки).

Це дійсно стало унікальною локацією не лише фестивалю, але й усієї галузі зеленого туризму в області. Адже офіс-музей надаватиме набагато більший спектр послуг, аніж звичайний туристично-інформаційний офіс (ТІО) – від пошуку та прокладання еко-маршрутів по усій Рівненщині до замовлення місць ночівлі в агросадибах та проведення екологічних пленерів, презентацій, круглих столів і прийому делегацій на найвищому рівні у Володимирці.

Окрім кількох музейних експозицій, що демонструють туристам увесь процес від моменту видобутку бурштину до перетворення на коштовний виріб, тут пропонується своєрідний поліський квест з можливістю самому видобути собі камінчик та провести усі необхідні роботи з рекультивації земель. В результаті турист отримує таке собі свідоцтво легального шукача бурштину у бурштиновій копальні музею. В ігровій формі учасникам розповідають про цивілізований спосіб користування надрами на прикладі «Центру «Сонячне ремесло». Це єдине підприємство, яке легально видобуває бурштин і вже провело рекультивацію відпрацьованих площ за власною методикою та висадило там молоді насадження.

Крім цього, в офісі-музеї будь-який турист зможе отримати всю необхідну інформацію про туристичні маршрути та культурні події Рівненщини українською, польською та англійською мовами. А ще – придбати місцеві сувеніри та краєзнавчу друковану продукцію. Працівник офісу допоможе вирішити також побутові питання, пов’язані із проживанням та харчуванням туристів у бурштиновому районі області, і не тільки.

Ольга ПЕШКО

polissya.net

Про admin

Читайте також...

Страшна трагедія. Падіння гвинтокрила біля дитсадка у Броварах

18 загиблих, 29 поранених. Троє дітей загинули, 15 поранені. Загинули міністр МВС Денис Монастирський, його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X