Home / Новини РАЕС / Напередодні Дня автомобіліста визначили кращого водія РАЕС (фото)

Напередодні Дня автомобіліста визначили кращого водія РАЕС (фото)

2018-10-23-16-17_dsc_3527

До професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника України в транспортному цеху (ТрЦ) Рівненської АЕС відбувся конкурс професійної майстерності без вікових обмежень, під час якого восьмеро учасників змагалися за звання кращого у професії водій автотранспортних засобів.

2018-10-23-16-17_dsc_0081

На фото праворуч – начальник відділу організації безпеки дорожнього руху ТрЦ РАЕС Ігор Жук.

За словами начальника відділу організації безпеки дорожнього руху ТрЦ РАЕС Ігоря Жука, конкурс профмайстерності сприяє удосконаленню знань і майстерності водіїв у забезпеченні безпеки дорожнього руху, правил технічної експлуатації, правил охорони праці та пожежної безпеки; дотриманню транспортної дисципліни, якості перевезень і культури обслуговування; зростанню продуктивності праці та розвитку культури безпеки персоналу транспортного цеху;  розвитку зацікавленості персоналу підрозділу у підвищенні рівня своєї підготовки; виявленню перспективних працівників підрозділу та підвищенню ролі та популяризації професії водія; вихованню у молодих водіїв особливого ставлення до своєї професії.

2018-10-23-16-17_dsc_0019

Учасник конкурсу виконує практичне завдання «буксирування автомобіля»

Конкурс проходив у чотири етапи. Під час перших двох, які стосувались теоретичної підготовки, оцінювались знання водіїв правил дорожнього руху, діючих нормативних актів у галузі автомобільних перевезень, основ будови, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Окрім безпосередньо технічних питань, конкурсанти мали продемонструвати свою обізнаність у сферах охорони праці та пожежної безпеки.

2018-10-23-16-17_dsc_0032

Під час «фігурного водіння автомобіля»

Наступні два етапи включали практичні завдання – надання домедичної допомоги та «фігурне водіння автомобіля». При підведенні підсумків третього етапу оцінювались якість та порядок надання допомоги. У ході заключного етапу, «фігурного водіння автомобіля», кожному учаснику необхідно було виконати в обмеженому просторі на автомобілі дев’ять фігур: «змійку», «заїзд на стоянку», «тунельні ворота», «колію», «естакаду», «парковку в обмеженому просторі», «дії водія при ДТП або вимушеній зупинці автомобіля», «буксирування автомобіля» та «стоп».

2018-10-23-16-17_dsc_3393-22

Начальник транспортного цеху РАЕС Сергій Таякін

Як зазначив начальник ТрЦ РАЕС Сергій Таякін, впродовж багатьох років традиційно до Дня автомобіліста та дорожника в транспортному цеху проводиться подібний конкурс. «Щороку у ньому беруть участь як молоді, так і вже досвідчені водії. Усі учасники постійно прагнуть до розвитку та вдосконалення своїх знань і навичок, що, безумовно, приємно тішить. Розуміння та якісне виконання кожним транспортником поставлених завдань дозволяє забезпечувати безперебійну роботу Рівненської АЕС, – прокоментував Сергій Таякін, – Хотілося б зауважити, що завдяки старанності та ініціативності працівники ТрЦ неодноразово виборювали призові місця у конкурсах професійної майстерності НАЕК «Енергоатом».

2018-10-23-16-17_dsc_0053

Водій вантажо-пасажирського автомобіля Віталій Харченко, котрий посів третє місце, у ході надання першої домедичної допомоги

У підсумку результатів усіх чотирьох етапів переможцем конкурсу став водій автобуса Іван Мороз. Друге місце посів водій вантажного автомобіля Сергій Чілей та третє – водій вантажо-пасажирського автомобіля Віталій Харченко.

2018-10-23-16-17_dsc_0060

На фото водій вантажного автомобіля Сергій Чілей, який посів друге місце

«Три роки поспіль беру участь у конкурсі профмайстерності. Цей захід викликає у мене не лише азарт та особливі емоції під час змагань з колегами за перше місце, а й, безперечно, дає можливість вдосконалити майстерність та підвищити рівень кваліфікаційної підготовки. На жаль, не вдалося перемогти, проте це буде стимулом докласти ще більше зусиль для підготовки до конкурсу у наступному році», – прокоментував водій ЗІЛ-130, призер конкурсу профмайстерності Сергій Чілей.

Сьогодні персонал  транспортного цеху РАЕС нараховує півтисячі працівників 53-х професій. Впродовж  останніх років кадровий склад підрозділу оновлюється, приходять висококваліфіковані професіонали – молодь віком від 30-40 років. В цеху постійно ведеться робота щодо підвищення кваліфікаційних рівнів персоналу: підвищення класності та розрядів. Одним із напрямків такої роботи є конкурси професійної майстерності.

Для надання транспортних послуг в ТрЦ налічується 449 одиниць техніки. В рамках програми оновлення транспортних засобів НАЕК «Енергоатом» на 2018-2022 рр. в ТрЦ Рівненської АЕС надійшл фронтальний навантажувач-JCB, комбінована дорожня машина МАЗ (виконує функції підмітально-прибиральної, піскорозкидача і очищення від снігу доріг та самоскида) та комфортабельний  мікроавтобус Mercedes-Benz. До кінця поточного року планується надходження пасажирського мікроавтобуса, автомобіля швидкої медичної допомоги та трьох автобусів МАЗ покращеної комплектації, – повідомляє офіційний сайт РАЕС.

Про Varash Info

Читайте також...

ОБ’ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА РАЕС ПЕРЕДАДУТЬ МІСТУ. ПРАЦІВНИКІВ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РОБОТОЮ

Які саме дивіться у сюжеті телеканалу “Енергоатом”  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X