Home / Новини РАЕС / На РАЕС вживають заходи для зменшення сезонних вірусних захворювань персоналу

На РАЕС вживають заходи для зменшення сезонних вірусних захворювань персоналу

З метою зниження захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед працівників в осінньо-зимовий період на ВП «Рівненська АЕС» проводяться профілактичні та реабілітаційні заходи.

З настанням прохолодних осінніх днів актуальною стає профілактика застуди, респіраторно-вірусних захворювань, грипу. І, хоча на даний час результат моніторингу захворюваності на грип не свідчить про перевищення епідемічних порогів, варто вжити ефективні заходи для попередження або зменшення наслідків вірусних хвороб.

За попередніми оцінками пік захворюваності припаде на другу половину січня – початок лютого. Як прогнозує Центр грипу та ГРВІ, в епідемічному сезоні 2016/2017 року в Україні будуть циркулювати такі штами грипу: А – Каліфорнія (H1N1), Гонконг (H3N2) та грипу B -Brisbane.

Найефективнішим способом боротьби з грипом на сьогодні визнано своєчасну, за два-три тижні до епідемії, вакцинацію. Тому, вже у листопаді-грудні бажаючим працівникам Рівненської АЕС буде надана можливість отримати профілактичні щеплення проти грипу, крім того, для профілактики вірусних захворювань та зміцнення імунітету у здоровпункті РАЕС можна пройти надвенне лазерне опромінення крові. В їдальнях електростанції буде збільшено ряд продуктів, багатих фітонцидами, а також розширено асортимент свіжих фруктів, соків, вітамінізованих напоїв.

На сьогодні в Україні зареєстровано та дозволено застосовувати такі вакцини для профілактики грипу із оновленим штамовим складом: Ваксігрип Спліт – вакцина для профілактики грипу (інактивована), виробник Франція;  Джі Сі Флю – вакцина для профілактики грипу (інактивована), виробник Корея.

Грип – дуже заразне захворювання! При перших симптомах грипу не варто затягувати і продовжувати вести звичайний спосіб життя. Для уникнення серйозних наслідків треба негайно звернутись до лікаря. Почавши лікування не тільки в перші дні хвороби, а й навіть в перші години можна зменшити важкість протікання хвороби та її наслідки.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я тих, хто поруч!

Про admin

Читайте також...

ОБ’ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА РАЕС ПЕРЕДАДУТЬ МІСТУ. ПРАЦІВНИКІВ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РОБОТОЮ

Які саме дивіться у сюжеті телеканалу “Енергоатом”  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X