Наприкінці березня у Києві відбувся конкурс наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом». Рівненські атомники вкотре стали призерами цього заходу.
Конкурс наукових доповідей серед молоді «Енергоатома» проходив з метою стимулювання ініціативи, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення рівня знань молодих атомників, їх творчого самовдосконалення, обміну знаннями та досвідом між молоддю, а також пошуку нових шляхів до оптимізації виробничого процесу.
Всього у цьогорічному конкурсі взяли участь 19 представників відокремлених підрозділів РАЕС, ЗАЕС, ХАЕС, ЮУАЕС, «Атомремонтсервіс», «Атомпроектінжиніринг» та дирекції Компанії. Конкурсну комісію за виробничим напрямком очолила виконавчий директор з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки НАЕК Наталія Шумкова, за соціально-профспілковим – голова профспілкового комітету Олексій Лич.
Молоді працівники Рівненської АЕС – психолог відділу розвитку персоналу Наталія Годунок, працівник електричного цеху Дмитро Коваль та інженер служби аналізу безпеки Андрій Карпович продемонстрували високий рівень знань та підготовки. Відтак, у соціально-профспілковому напрямку перше місце виборола Наталія Годунок, а Дмитро Коваль здобув третє місце у виробничому.
Неодноразові перемоги працівників РАЕС на конкурсі всеукраїнського рівня підтверджують, що на Рівненській АЕС створені сприятливі умови для всебічного розвитку молодого покоління атомників. Це, в свою чергу, можливо завдяки постійній підтримці адміністрації та профспілкового комітету електростанції. Учасники конкурсу нерідко досягають значних професійних успіхів, серед них: голова Організації молоді Атомпрофспілки Павло Олещук, начальник відділу служби аналізу безпеки Юрій Губеня, начальник хімічного цеху Анатолій Тихомиров.
Вараш Новини улюбленого міста