Home / Блог / Як заробити на ставках на ігри Dota2

Як заробити на ставках на ігри Dota2

До професійного кібербеттингу відноситься не більше десятка ігор. Одна з них – культова фантазійна командна стратегія Dota2. На фанатському сайті https://dota2-bet.com/ru/ зібрана інформація, яка допомагає не тільки фанатам гри дізнатися більше про події у вищому ешелоні проекту, але і беттерам, які бачать в ньому тільки зручне джерело для заробітку. 

Особливості ставок на комп’ютерну гру Дота2

Дота2 – класичне командне змагання. Різницю з футболом або хокеєм становить тільки факт, що реальні гравці на поле не виходять. Боротьбу ведуть їхні аватари. Але це не змінює самої суті того, що відбувається:

  • у грі важлива не тільки прокачування самого персонажа, але і швидкість реакцій і аналітичні навички керуючого ним гравця;
  • різноманітність ролей і використовуваної в грі амуніції вимагає скрупульозного розподілу ролей і підбору ігрових прийомів;
  • найважливішим фактором є зіграність команди, вміння моментально зорієнтуватися в процесі і допомогти напарнику;
  • вивчення слабких місць і сильних сторін суперника, що випала карти і власних переваг дає фону в грі.

За спинами гравців стоїть і тренер, який керує процесом підготовки. Ще одним умовним гравцем можна вважати команду спонсорів. Корпорації, що випускають комп’ютерне обладнання і ПЗ, забезпечують і гравців особисто, і оргкомітет чемпіонатів новітніми зразками техніки. Ця ж група надає і призовий фонд. Враховуючи його розмір, складно уявити, щоб хтось ризикнув порушити правила або піддатися, – мотивація всіх учасників великих змагань максимальна саме завдяки колосальним вкладенням.

Як і в реальному командному спорті, одна з команд виграє. Нічия практично неможлива технічно. Крім основного розкладу можна робити ставки і на дрібні події, як прогнозовані, так і рандомні. До перших належать результати, що залежать від підготовки команди і розкладу сил. Другі – випадковості, наприклад результати жеребкування. Довіряти випадку або розраховувати на власні аналітичні здібності, вирішує сам беттер.

Як визначити переможця у фантазійній дуелі

Найпростіша стратегія парі – пошук переможця. На відміну від футболу, де за явного лідера можна отримати коефіцієнт 1.2-1.3, в кібербеттингу коефіцієнт нижче 1.5 – рідкість. Заздалегідь можна подивитися, кого фаворитом вважає система. На очевидного лідера буде скромний коефіцієнт, пояснений максимальною ймовірністю такого розкладу. Додатково потрібно перевірити, як команда раніше зустрічалася з конкретним суперником, яке місце обидві п’ятірки займають в рейтинговій таблиці, як давно група грає в цьому складі. Поганим показником є низка провалів саме на цій карті і недавні перестановки всередині колективу. Незіграна п’ятірка швидше за все програє. Якщо всі фактори зійшлися, можна впевнено укладати парі і отримувати заслужену нагороду.

PROMO

Про Varash Info

Читайте також...

Загинув мешканець Вараша Вадим Єфремов (фото)

9 лютого цього року загинув Вадим Юрійович Єфремов. 19-річний житель Вараша служив у 356-му навчальному артилерійському полку. Разом із побратимами Вадим потрапив під мінометно-артилерійський обстріл біля села Іванівське Донецької області. Нещодавно тіло Героя вдалося евакуювати з поля бою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X