Home / Блог / Ставки на Доту 2: основні принципи успіху

Ставки на Доту 2: основні принципи успіху

Захоплююча і захоплююча гра Dota 2 давно підкорила серця мільйонів геймерів. Турніри по ній проходять з регулярною частотою і збирають величезні стадіони вболівальників. Але не тільки професійні гравці і шанувальники стратегії стежать за ходом змагань. Чималий інтерес матчі представляють і для беттерів, роблячих Дота 2 ставки в букмекерських конторах. Але для того, щоб прогноз був успішним, а вкладені кошти не тільки не втрачені, а й примножені, необхідно враховувати велику кількість факторів. Про те, які це чинники, розповімо далі.

Що потрібно знати новачкам про гру Dota 2

Для тих беттерів, які самі не раз грали в доту і знайомі з правилами стратегії, робити прогнози на матчі буде менш складно, ніж новачкам. Для тих же користувачів, які тільки відкривають для себе цю гру, просто необхідно ознайомитися з її основами і базовими принципами.

Отже, Dota 2 – це стратегія в реальному часі, дія якої розгортаються на карті-арені. У грі беруть участь дві команди, що борються один з одним в режимі онлайн. Кожна команда включає п’ять геймерів (разом десять гравців на полі бою). Кожен член команди управляє своїм, обраним на самому початку гри, персонажем. Варто зауважити, що в стратегії великий вибір головних героїв, що володіють індивідуальними бойовими якостями.

Арена битви складається з трьох доріг (лайнів) і лісової зони. У кожної групи є фортеця, яку необхідно обороняти. Мета битви – захоплення і знищення вежі противника. Відповідно, переможцем стає команда, перша зруйнувала фортецю ворога.

Секрети успішних ставок на матчі по Доті 2

Кожна команда, яка бере участь в турнірах з дисципліни Dota 2, розраховує на перемогу. При цьому всі колективи мають як свої сильні, так і слабкі сторони, знати які беттерам також не завадить. Для того, щоб бути в курсі всіх подій, що стосуються улюбленої стратегії, дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • регулярно слідкуйте за новинами у світі кіберспорту;
  • вивчіть тактики і стратегії гравців команд, що беруть участь в турнірі;
  • обов’язково ознайомтеся з турнірною таблицею майбутніх змагань;
  • цікавтеся тим, що відбувається в командах (хто з гравців вибув, кого замінили і т.д.);
  • вивчіть результати останніх чемпіонатів (хто з колективів був в лідерах і здобув перемогу).

Також не забувайте цікавитися думками експертів і прогнозами опитаних аналітиків. Ставки робіть тільки в перевірених і надійних букмекерських конторах. Перед тим, як зареєструватися на сайті букмекера, ознайомтеся з відгуками про нього інших користувачів. Якщо ви новачок і робите свою першу ставку, не ризикуйте відразу великими сумами, ставте гроші тільки на сильну перспективну команду.

(PROMO)

Про Varash Info

Читайте також...

Що буде корисно знати про ставки на доту-2?

Дота-2 давно відома серед кіберспортсменів як гра з найскладнішим ігровим процесом, який зрозуміти може не …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X