У с. Мульчиці, що у Володимирецькому районі, 37-річний Михайло наніс своїй 38-річний дружині Любові чимало ударів. Бив палицею та ногами.

Чоловік звинуватив дружину у тому, що загуляла та залишила без нагляду дітей.
Сарненська місцева прокуратура повідомляє, що жінку відвезли у лікарню у Вараш у тяжкому стані. За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження відкрито кримінальне провадження. На даний час встановлюють очевидців та з’ясовують обставини події.
Вараш Новини улюбленого міста
ххххххх новина,в Мульчицях таке кожен день