Home / Регіональні новини / Побив дружину, бо загуляла

Побив дружину, бо загуляла

У с. Мульчиці, що у Володимирецькому районі, 37-річний Михайло наніс своїй 38-річний дружині Любові чимало ударів. Бив палицею та ногами.

фото ілюстративне
фото ілюстративне

Чоловік звинуватив дружину у тому, що загуляла та залишила без нагляду дітей.

Сарненська місцева прокуратура повідомляє, що жінку відвезли у лікарню у Вараш у тяжкому стані. За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження відкрито кримінальне провадження. На даний час встановлюють очевидців та з’ясовують обставини події.

Рівне Вечірнє

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Один коментар

  1. Варашан

    ххххххх новина,в Мульчицях таке кожен день

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X