Home / Регіональні новини / У Володимирці відбувся футбольний турнір

У Володимирці відбувся футбольний турнір

unnamed-18-e1495002620161Його приурочили до Дня матері. Змагалися між собою 4 команди – з Володимирця, Вараша, Колок та Маневич. Усі спортсмени 2006 року народження. Найсильнішою виявилася команда з Маневич. Учасників та переможців нагородив депутат обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Іван Караїмчук. Вони отримали кубки, грамоти та футболки з логотипом «Батьківщини» – червоним серцем.

Повідомляє сайт ВОЛОДИМИРЕЦЬ СЬОГОДНІ.

unnamed1-4-До мене звернувся тренерський колектив Володимирецької ДЮСШ з проханням посприяти у проведенні футбольного турніру, – розповів Іван Караїмчук. – Я погодився допомогти. Бо ж вважаю, що подібні змагання не лише сприяють фізичному розвитку дітей та відволікають їх від вулиці, а й виховують командний дух і волю до перемоги.

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X