Home / Регіональні новини / Стартував чемпіонат Рівненщини з футболу

Стартував чемпіонат Рівненщини з футболу

Стартував черговий чемпіонат Рівненщини з футболу. У першій лізі напередодні змагань трапилася прикра несподіванка –відмовився від участі в турнірі Футбольний центр «Дубно».

img_2244Задекларувавши участь у першій лізі, дубенчани так і не подали офіційної заявки на сезон і не оплатили грошового внеску. Таким чином, у першій лізі стартує 11 команд. Ось результати першого туру: ФК “Садове” –  “Агат” (Гоща) – 1:1; ОДЕК (Оржів) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – 0:0; “Вілія” (Млинів) – “Сокіл” (Радивилів) – 1:1.

У другій лізі Рівненщини виявили бажання грати 13 команд. Ось перші результати: “Водник” (Рівне) – “КамАЗ-Агро” (Острожець) – 1:1; «Волинь-Цемент” (Здолбунів) – “Експрес” (Здолбунів) – 0:3; «Полісся” (Рокитно) – “Граніт” (Томашгород) – 3:0; ФК “Костопіль” – “Стир” (Демидівка) – 1:0; “Коливань” (Клевань) – “Енергія” (Володимирець) – 1:1.

7 Днів

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X