Поки новий скидний каналізаційний колектор не експлуатується, то старий приносить людям клопіт та збитки. Із-за старого колектора, який проходить під землею, потерпають жителі села Бабка. Вони втрачають городину, рятують від отруєнь худобу, ремонтують пошкоджену техніку. Варто нагадати, про свою несправність старий колектор для скиду відходів давав знати ще у 2002 році. Тоді ж, на прохання жителів міста та навколишніх сіл, попередніх міських голів Рівненська АЕС збудувала новий, який розташували за селом. В 2014 він був готовий для введення в експлуатацію, пройшов технічне обстеження комунальною комісією.
Вже у вересні 2016 року, під час чергової сесії депутати нового скликання не підтримали проект рішення про передачу колектора у комунальну власність, а усні рекомендації адміністрації КМКП щодо необхідності нового колектора місту – можновладці проігнорували.
Вараш Новини улюбленого міста
яка ж ця шаурма тупа, видно в дитинстві сильно ображали
Це бо приватизувати Назарчуку неможна через те і неприймають!!!!!