Home / Регіональні новини / У Сарнах мама 5-річного хлопчика написала заяву про побиття дитини в садочку (відео)

У Сарнах мама 5-річного хлопчика написала заяву про побиття дитини в садочку (відео)

На Рівненщині мама 5-річного хлопчика написала заяву про побиття дитини в садочку. В місті Сарни на Рівненщині нянечка в садочку лупцювала 5-річного хлопчика. Після того, як він опинився в травматології, а справа набула розголосу, в дитсадку розповіли, що дитина сама спровокувала няню, а травми від того, що хлопчик начебто впав сам.

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X