26 жовтня на території дошкільного навчального закладу № 12 в рамках Тижня безпеки життєдіяльності працівники Кузнецовського міського сектору та 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». До проведення акції долучилися керівництво та колектив навчального закладу, повідомляє сайт міської ради.
Під час заходу вихованців закладу ознайомили з правилами пожежної безпеки в побуті, особливо під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, а також нагадали малечі номер телефону за яким необхідно телефонувати у разі виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі.
Крім того, присутні мали змогу ознайомитися з пожежно-рятувальним обладнанням, технікою, її технічною характеристикою. В свою чергу, діти із задоволенням приміряли бойовий одяг рятувальників, посиділи за кермом пожежного автомобіля та відчули себе справжніми вогнеборцями. Фахівці Держслужби з НС надали вичерпні відповіді на запитання дітям з тематики безпеки життєдіяльності.
На завершення заходу колектив та вихованці навчального закладу щиро подякували за дуже цікаву, змістовну, корисну та повчальну акцію.
Кузнецовський міський сектор
Головного управління ДСНС
України у Рівненській області
Ігор Шевчук
Вараш Новини улюбленого міста