Home / Блог / За два роки війни Україна продала 43 танки

За два роки війни Україна продала 43 танки

У 2014-2015 роках було продано 38 танків Т-72 та п’ять БМ «Оплот»

Під час війни на Донбасі Україна продовжувала продавати військову техніку. У 2014-2015 роках, за даними Державної служби експортного контролю, було відправлено на експорт 43 танки.

Левова частка техніки, яку продали українські чиновники, – це старі радянські машини, списані з озброєння ЗСУ. Так з усіх танків, проданих за минули два роки, 38 одиниць – бойові машини Т-72, які випускалися ще за часів «союзу».

Також минулого року Україна відправила до Таїланду п’ять новеньких сучасних танків БМ «Оплот», які входять до «десятки» кращих танків світу. Окрім Таїланду в 2014-2015 роках українські танки купляли лише дві африканські країни – Ефіопія та Нігерія.

Продавала Україна під час війни і бронетранспортери. Всього за два останні роки було відправлено на експорт 48 одиниць броньованих машин. Переважно це були БТР-3 та БТР-4 у різних модифікаціях.

Про admin

Читайте також...

Mykhailo Zborovskyi (колишній власник Cosmobet) про майбутнє мобільного гемблінгу (РЕКЛАМА)

Mykhailo Zborovskyi, експерт у розвитку iGaming-продуктів та екс-бенефіціар Cosmobet, аналізує вибухове зростання мобільного гемблінгу та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X