Home / Міські новини | Вараш / А петиції працюють…

А петиції працюють…

Завдяки петиції, яку створили ще у 2015 році мешканці будинку №17 по вул. Енергетиків, їхні діти мають можливість гратися на  новому  дитячому  майданчику.  Його декілька днів назад встановили працівники Кузнецовського міського комунального підприємства біля вищезгаданого будинку.

майданчик3 майданчик 2 майданчик4

Також хочемо нагадати, що кожен мешканець  міста має можливість створити свою петицію на сайті Кузнецовської міської ради  і при набрання 100 голосів, вона буде розглянута.

Тому давайте не будемо байдужими та долучимось до вирішення цікавих ідей.

 

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X