Сьогодні, 19 квітня, на головному майдані Рівного 193 нових поліцейських урочисто присягнули вірно служити українському народові. На своє перше патрулювання увечері вийдуть 20 екіпажів. Очолив підрозділ боєць полку «Азов» рядовий поліції Сергій Мерчук.
У заходах взяли участь голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, начальник Департаменту патрульної поліції, керівництво ГУНП Рівненщини та перші особи міста й області.
«Сьогодні для вас настав той день, коли ви повинні стати залізобетонною стіною для захисту нашого народу, — звернулася до патрульних поліцейських Рівного голова Нацполіції Хатія Деканоідзе. — Я хочу, щоб ви служили чесно, справедливо і професійно».
Рівне стало 22-м містом, де в строю нова поліція. Серед поліцейських, які патрулюватимуть вулиці обласного центру, 81% мають вищу освіту, 22 офіцери — учасники анититерористичної операції, двоє із яких нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеня та орденом Данила Галицького, а кожен сьомий — представниця прекрасної половини людства.
Підтримати поліцейських на майдан Незалежності прийшли сотні жителів обласного центру. Усі вони сподіваються на те, що нові патрульні Рівного поважатимуть і охоронятимуть їхні права і свободи, з гідністю нестимуть високе звання поліцейського та сумлінно виконуватимуть свої службові обов’язки. Адже у цьому вони сьогодні урочисто присягнули.
Патрульні поліцейські вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної сотні та бійців АТО, які загинули за Україну, та поклали квіти до меморіальної дошки.
Відділ комунікації
ГУНП в Рівненській області
Вараш Новини улюбленого міста


