Як повідомила рівненська журналістка Інна Білецька на своїй сторінці у Фейсбук, вона побувала в урочищі Корабель, що на Житомирщині.
Саме там її почав наздоганяти чоловік, у “піксельці” із жовто-синім прапорцем. Він почав вимагати її телефон, аби переглянути, що відзнято та аби видалити увесь відеоматеріал.
Згодом, він і сказав обурливу фразу: “Я воюював, а тепер роблю, шо хочу.”
Наостанок, Інна Білецька додала: “Мені бридко, що живу в цій державі, влада якої зацікавлена в тому щоб цей грьобаний бурштин робив людей ворогами.”
Вараш Новини улюбленого міста