Home / Регіональні новини / Водій пасажирського автобуса сполученням «Рівне – Володимирець» не впорався з керуванням (відео)

Водій пасажирського автобуса сполученням «Рівне – Володимирець» не впорався з керуванням (відео)

Аварія сталася пообіді. З невідомих поки причин водій пасажирського автобуса «Еталон» сполученням «Рівне – Володимирець» не впорався з керуванням транспортним засобом та з’їхав у відбійник. На місце події викликали рятувальників.

О. Гуменюк:
“Виникла загроза перекидання транспортного засобу вниз на залізничні колії. На місці події працювали два відділення 8-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою лебідки з автоцистерни та вантажного крана транспортний засіб було витягнуто на безпечну відстань.”

В салоні, крім водія, було 29 пасажирів, на щастя, ніхто з них не постраждав. Наразі усі обставини ДТП з’ясовую поліцейські.

rtb.rv.ua

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X