Аварія сталася пообіді. З невідомих поки причин водій пасажирського автобуса «Еталон» сполученням «Рівне – Володимирець» не впорався з керуванням транспортним засобом та з’їхав у відбійник. На місце події викликали рятувальників.
О. Гуменюк:
“Виникла загроза перекидання транспортного засобу вниз на залізничні колії. На місці події працювали два відділення 8-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою лебідки з автоцистерни та вантажного крана транспортний засіб було витягнуто на безпечну відстань.”
В салоні, крім водія, було 29 пасажирів, на щастя, ніхто з них не постраждав. Наразі усі обставини ДТП з’ясовую поліцейські.
rtb.rv.ua
Вараш Новини улюбленого міста