Близько місяця тому, Сергій Анощенко зареєструвався у соціальній мережі facebook. У першому відео дописі на своїй сторінці, повідомив чому він це зробив. Зі слів Сергія Івановича, користувачем facebook став для того, аби інформування, про події у міській раді, було своєчасним та більш повним. Також розповів, що йому простіше спілкуватися із …
Детальніше »
Вараш Новини улюбленого міста