Спекотний, літній день діти та молодь з асоціації захисту прав інвалідів “Надія” провели на березі Білого озера.
Велика група з 40 осіб мала змогу відпочити, покупатися досхочу та просто чудово провести вихідний. Спільний обід, колективне купання згуртовує як молодь, так і їх батьків. Дехто мав можливість вперше покупатися цього літа, адже не всі мають власний транспортний засіб, а громадським не завжди зручно, тому для наших дітей благодійна організація “Надія” це велий шанс відпочивати, відвідувати цікаві місцини, жити позитивно та активно.
І знову дякуємо нашій міській владі за фінансову підтримку нашої асоціації, за розуміння та організацію таких колективних виїздів.
Процвітання вам та здоров’я усім нам!
З повагою, батьки асоціації “Надія”
Вараш Новини улюбленого міста