Home / Міські новини | Вараш / Як нині живуть жителі 33 будинку по м-ну Будівельників? (відео)

Як нині живуть жителі 33 будинку по м-ну Будівельників? (відео)

Днями до ЗМІ звернулася жінка, у якої в будинку трапилася аварія – між панелями лопнула каналізаційна труба. Воду перекрили, а причину не ліквідували. Відтак у спеку люди залишилися без води – сам на сам із проблемою, яку мало б вирішити КП “Житлокомунсервіс”. Як нині живуть жителі 33 будинку по м-ну Будівельників?

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

3 коментарі

  1. Нигилист

    Заметьте, так с вами общается обслуживающий персонал. Сказать что я в ах*е – ничего не сказать.

  2. Нигилист

    Отличный ответ – Может вы хотите поработать ?… И этот человек еще при своей должности ? ))

  3. Пенсіонер

    Раніше в Кузнецовську хотілося жити ,тільки за якість і відносно недорогу комуналку. Тепер це місто стає депресивним і захаращеним,не дай Боже прорватися десь трубам,випасти снігу,чи ще щось,все амба.В місті нема влади,вірніше вона є,але імпотентна і недолуга.Я маю з чим порівняти,живу то Сарнах,то в Кузнецовську і бачу різницю,не на користь нашого міста атомників,хто не вірить то заїдьте гляньте в Сарни.А той “керовнік”,який каже ,що ніхто не хоче йти сантехніком,то значить ти так платиш,того ніхто й йде,такий значить ти керовнік совдеповського закала.В Кузні сотні професійних сантехніка,які працювали за кордоном ,в Москві,вони можуть зробити ,що завгодно,але вони хочуть гідної оплати.Тому шановні можновладці,ви або наведіть лад в комунальній сфері міста,або ідіть з посад,к йеб…ій матері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X