Home / Міські новини | Вараш / Орхідеївці відпочивали на Білому озері (фото)

Орхідеївці відпочивали на Білому озері (фото)

Кілька десятиліть у Палаці культури РАЕС існують хор ветеранів-атомників та клуб «Орхідея», які об’єднують людей поважного віку – колишніх працівників поліського енерговелета у єдину команду однодумців. Разом вони є глядачами та частими артистами різноманітних творчих заходів ПК РАЕС.

Вкотре учасники хору та клубу провели зустріч зі своїми ровесниками – представниками аналогічних об’єднань смт. Маневичі Волинської області “Золотий вік” та “Університет третього віку”. Цього разу, для підтримання взаємовідносин між громадами населених пунктів зони спостереження пенсіонери-енергетики запросили волинських гостей до реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС “Біле озеро”. На берегах перлини Полісся ветерани Рівненської АЕС та волиняни влаштували свято співів, музики та смачної їжі.

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X