Кілька десятиліть у Палаці культури РАЕС існують хор ветеранів-атомників та клуб «Орхідея», які об’єднують людей поважного віку – колишніх працівників поліського енерговелета у єдину команду однодумців. Разом вони є глядачами та частими артистами різноманітних творчих заходів ПК РАЕС.
Вкотре учасники хору та клубу провели зустріч зі своїми ровесниками – представниками аналогічних об’єднань смт. Маневичі Волинської області “Золотий вік” та “Університет третього віку”. Цього разу, для підтримання взаємовідносин між громадами населених пунктів зони спостереження пенсіонери-енергетики запросили волинських гостей до реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС “Біле озеро”. На берегах перлини Полісся ветерани Рівненської АЕС та волиняни влаштували свято співів, музики та смачної їжі.
Вараш Новини улюбленого міста