Сьогодні бюджетна комісія облради розглядала прохання департаменту соцзахисту зробити перерозподіл субвенції державного бюджету на оплату субсидій і забрати у Вараша 2,3 млн. грн., передавши їх на інші райони, повідомляє Рівне Вечірнє.
Якщо у Вараші є профіцит коштів на оплату субсидій для мешканців, то в інших районах фінансування бракує.
До кінця року області ще потрібно 1,5 млрд. грн. на оплату субсидій.
Як зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський, перерозподіл коштів із Вараша — потрібний, бо якби місто кошти не використало б до кінця року, вони повернулися б до державного бюджету.
До речі, торік на оплату субсидій Рівненщині потрібно було близько 2,5 млрд. грн., цього року — до 3,3 млрд.
Вараш Новини улюбленого міста
