“Разом ми змінимо світ на краще” – так заявляє команда “Промінь майбутнього” ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м. Вараш, у рамках Всеукраїнського освітнього проекту “Відкривай Україну”. Вони завершили свій міський проект “Казка у лікарні”. Завдяки наданої допомоги генерального директора ВП РАЕС Павлишина Павла Яремовича, вони розфарбували їдальню дитячого відділення стаціонару СМСЧ №3. Учасники проекту додали у життя дітей яскравих фарб, створили затишну і кольорову їдальню та хочуть повпливати на швидке одуження діток методом “кольоротерапії”.
Теги"Промінь майбутнього" відео Відкривай Україну
Читайте також...
У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026
7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …
Вараш Новини улюбленого міста