У Вараші замайорів прапор Європейського Союзу. З нагоди ухвалення рішення Міністрів ЄС про безвізовий режим у місті урочисто підняли Європейський стяг. Так Рада Міністрів Європейського Союзу ухвалила усі політичні рішення щодо безвізового режиму для громадян України. Після підписання законодавчого акту Президентом Європарламенту і представником Мальти, яка зараз головує в ЄС, рішення опублікують в офіційному журналі Європейського Союзу і на 21-й день після публікації воно набуде чинності. Підписання відбудеться 17 травня. Публікація закону запланована на 22 травня. А їздити без віз до Європи українці зможуть вже з 11 червня.
Урочисте підняття у Вараші Європейського стяга відбулося за участі народного депутата України Василя Яніцького. Вітаючи жителів міста, своїх земляків зі знаменною для всіх українців подією, він наголосив: «Основну дорогу, до без віз, українці уже подолали. Залишилися тільки дрібні моменти. Для України це дійсно цивілізаційний вибір, вона зуміла стати частиною Європи. Далі все залежить від кожного з нас. Україна – це наша країна. Всіх вітаю. Слава Україні!»
Вараш Новини улюбленого міста