Home / Регіональні новини / Киянина, який організував “мітинг” під Рівненською ОДА, арештували

Киянина, який організував “мітинг” під Рівненською ОДА, арештували

Управління СБУ в Рівненській області повідомило про підозру 32-річному жителю Києва у вчиненні закінченого замаху на посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст. 15, ч. 2 ст. 110 КК України).

10 травня киянин організував несанкціонований мітинг біля Рівненської ОДА, за гроші залучивши групу осіб (переважно студентів) та так званих «стрімерів».

Як повідомляє обласна прокуратура, чоловік намагався вчинити дії, спрямовані на посягання територіальної цілісності і недоторканості України. Він публічно закликав до цьогл та розповсюджував відповідні матеріали.

“Мітинг” швидко припинили правоохоронці спільно із місцевими активістами, проте подію того ж дня використала низка російських ЗМІ для формування негативної думки про Україну, зокрема до її державних структур (приміром під заголовками «Неонацисты устроили драку с копателями янтаря в Ровно»).

В учасників акції вилучили плакати та листівки під гаслами «Ровенская Республика», «Бурштин — надбання Рівненської народної республіки» та інші.

За ініціативи прокуратури до підозрюваного суд застосував запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування з метою з’ясування усіх обставин тяжкого злочину та скерування обвинувального акту до суду.

За повідомленням прес-служби обласної прокуратури

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X