
У Дубні ситуація не краща. Полігон перевантажений на 90%. Зауважимо, що на Рівненщині більше 500 полігонів. А сміттєперобний завод не працює через закінчення строку ліцензії.
На сьогоднішньому засіданні екологічної комісії Рівненської обласної ради депутати вирішили дізнатися, які сміттєві полігони на території області також перевантаженні відходами. Після детального аналізу будуть вирішувати, що з цим робити надалі.
Вікторія МАКСИМЧУК
Вараш Новини улюбленого міста
Ну да, а шо робиться в лісопасадках навколо міста ? Це ж взагалі торба. Сміття просто звалюється на землю, навіть не закопується. Поїдьте в ліс біля градирен, між Собіщицями і Колодіями, за Сопачовом і т.д. Є на що подивитись.