30 квітня, на березі річки Стир у Вараші, припаркувався безпілотний Сітроен-амфібія, про це на своїй сторінці у facebook пише мешканець міста Анатолій Воронюк.
Мешканці жартують: “Так і має бути, що то за весілля без наслідків, а так буде згадка. П’яні весільні гості видно хотіли освіжитися, це було просто жахливо, на фото цього не передати”.
Вараш Новини улюбленого міста