Home / Міські новини | Вараш / На яких підставах працює КП «Житлокомунсервіс» та кому платити кошти по квитанціях? (відео, аудіо)

На яких підставах працює КП «Житлокомунсервіс» та кому платити кошти по квитанціях? (відео, аудіо)

Рішенням Кузнецовської міської ради №513 «Про передачу комунального майна» 27 січня 2017 року в господарське відання КП «Житлокомунсервіс», було передано 135 житлових будинків нашого міста. Тим самим міська рада визначила надавачем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлових будинків комунальне підприємство «Житлокомунсервіс».

Про це у засобах масової інформації повідомляє директор КП «Житлокомунсервіс», Сергій Мушик.

https://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/component/documents/6131:rischrada513-2017

І хоча так звана «передача будинків» фактично ще не відбулася, «агітація» про заключення договорів із новим підприємством розпочалася ще у листопаді-грудні 2016 року, в той час, коли на під’їздах житлових будинків з’явилися перші листи «щастя». Їх продовжували розвішувати і в наступні місяці, тільки-от з підписом  – адміністрація КМКП.

lystivka

То ж хто друкує і з якою метою їх розклеює? Коментують міський голова та адміністрація КМКП.

І ось на даний час мешканці міста у своїх поштових скриньках знайшли по дві квитанції на оплату комунальних послуг. В місті тільки і розмов: кому і за що платити?, адже договори  із КП «Житлокомунсервіс» не укладали, а з КМКП не розривали.

Ось що розповідає директор КП «Житлокомунсервіс».

За вказаними у квитанціях номерами телефонів, працівники «Житлокомунсервіс»,  розповідають наступне:

Отож, з розповіді «керівників» міста та «Житлокомунсервісу», розуміємо, що для того, аби новостворене підприємство надавало послуги по прибиранню у будинках та прибудинковій території, достатньо рішення міської ради про передачу будинків. Тоді зовсім не зрозуміло, чому в цей же час директор Сергій Мушик пише листи до директорів КМКП з вимогою про створення комісії з питань прийому-передачі багатоквартирних будинків.

Та чи випадково це не та комісія із за якої звільнився директор КМКП Ігор Семенюк  та новий директор Микола Стадник, який пропрацював разом із вихідними аж 5 днів?

То ж все таки хто у лютому надавав послуги з прибирання при будинкової території? Які послуги взяло у свої обов’язки «Житлокомунсервіс»? І най цікавіше: наші персональні дані, які захищені законом. Звідки їх знають працівники «Житлокомунсервісу»? Адже згоду на обробку надавали тільки ті мешканці, які підписали з ними договори.  Коментує заступник директора КМКП Володимир Афанасьєв.

 

Обурені мешканці міста у соціальних мережах ведуть активне обговорення наболілого питання:

15-36-27

Свою позицію щодо правомірності передачі Кузнецовським МКП та обробки КП «Житлокомунсервіс» персональних даних споживачів комунальних послуг висловила постійна депутатська комісія з депутатської діяльності, законності та правопорядку: «Багато мешканців нашого міста одночасно отримали рахунки на оплату комунальних послуг від Кузнецовського МКП та КП «Житлокомунсервіс». Отримання рахунків споживачами може свідчити про порушення даними виконавцями послуг законодавства у сфері захисту персональних даних. Спробуємо в цьому розібратись.  https://www.facebook.com/warashlp/posts/1803678479884140

 

На сьогоднішній день на під’їздах будинків з’явилися нові оголошення наступного змісту:

ogoloshennya

А у  мешканців цих самих будинків залишилися питання: Що тепер робити? Хто винен? Чому банкротять КМКП? Якщо у січні за послуги було переплачено, то хто поверне кошти? Правдивої відповіді не може надати ніхто з тих, хто заварив цю всю «кашу».

pereplata

 

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

8 коментарів

  1. Котиха здала

  2. Я так розумію,що заплативши одним,будеш ніби винен іншим,так?Шо блін за керня?

  3. дійсно, якби не ця газета, люди б нічого не знали!!!
    бандити ж при владі не зацікавлені у розголосі.
    ще тобі анощ доведеться за це все відсидіти.., якшо не встигнеш в расєю втікти

  4. Правозахисник

    Шановний Злой. Думка юриста викладена у статті комісії з законності та правопорядку…чим вам не подобається їх висновок??? в статтіі все написано зрозуміло і чітко видно що є факт порушення, що підтверджується рахунками на оплату, інтервю міського голови та листами Житлокомунсервіс…. вперед захищайтесь, дану статтю можна взяти за основу для написання заяви до уповноваженого ВРУ з прав людини

    щодо “однобокості” то шановний Олег спростуйте зазанчену інформацію, яка міститься в газеті “Вараш”. Ніякої однобокості немає, просто міська влада умисно не висвітлює свої дії, щоб не піднімати паніку серед населення м. Вараш…..а за них це робить газета “Вараш”. Як би не ця газета то ми взагалі б не знали які в місті існують реальні проблеми

    • Если Вас не забруднити, киньте плиз ссылку на статтю комісії з законності та правопорядку. Я просто не в курсе где ее искать…

      • Правозахисник

        Не турбуйтесь….ви мене не забрудните…. інформація про порушення законодавства по персональних даних викладена вище в даній публікаціїі у заголовку Комісія з депутатської діяльності, законності і правопорядку… або на – https://www.facebook.com/warashlp/posts/1803678479884140

  5. ДА це взагалі бардак… Я голосува за Анощенка, думаючи що щось змінить в місті на краще…. Слідкуючи за ситуацією я бачу тільки договорняки та шахрайство, а ви пане мер напевно на це очі закриває. Напевно тому що боіїтеся, в те що маєте свою долю мені мало віриться, або не хочеться вірити(. Сергій Іванович, я за вас голосува з надією на краще, однак коли в приват 24 мені пише заборгованість за прибудинкову територію, і разом з тим приходить дві однакові платіжки, усі мої надії у вас розбилися на дрібні шматочки… Ті дрібні ваші здобутки як пару нових зупинок та тротуар в центрі мало чим надихают коли мешканців дурять…
    Дуже надіюсь що ситуації виправиться, і мешканці (в тому числі і я) не залишимося на одинця з нашими “самим гуманими судами в світі” і двома комунальки підприємствами які будить вибивати з нас гроші… А ви як і всі будете зпришувати на попєрєдніків, до нових виборів. І в мене одне питання де наша молодь? Це нам жити в цьому чудовому місті. І я вірю що ми можемо розвивати його не як якийсь раритет, а як місто майбутнього. Це крик душі…

    p.s. Я не прихильник вашої газети, але радію що навіть такі змі “можливо однобоко” висвітлюють досить зрозуміло, всю сладну ситуацію в місті. Після такого мені здається що мета у вас одна, однак сособи різні…. І це головна проблема нашої країни, хочемо кращого “однакового” а діємо не злагоджено, щоі тільки потрібно нашим ворогам…

  6. Я не собираюсь заключать договор с ЖКС. Но меня очень интересует вопрос – откуда у ЖКС мои личные данные: ФИО, адрес, жилищные условия моей семьи? Подозреваю, что попали они в ЖКС от КМКП без моего согласия, что есть с нарушением Закона Украины о персональных данных. Интересно было бы почитать мнение юриста…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X