Home / Міські новини | Вараш / Відбудеться навчання. Прохання не панікувати

Відбудеться навчання. Прохання не панікувати

15-16 листопада поточного року на Рівненській АЕС відбудеться спільне з Дирекцією НАЕК Енергоатом загальностанційне протиаварійне тренування за участю представників міністерств та відомств, місцевих органів виконавчої влади.

В  ході проведення тренування будуть виконуватись практичні відпрацювання з залученням спеціальної техніки, ввімкненням електросирен та засобів оповіщення.

 

Про Varash Info

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X