15-16 листопада поточного року на Рівненській АЕС відбудеться спільне з Дирекцією НАЕК Енергоатом загальностанційне протиаварійне тренування за участю представників міністерств та відомств, місцевих органів виконавчої влади.
В ході проведення тренування будуть виконуватись практичні відпрацювання з залученням спеціальної техніки, ввімкненням електросирен та засобів оповіщення.
Вараш Новини улюбленого міста
Один коментар
Pingback: Відбудеться навчання. Прохання не панікувати – Громадське Місце Рівне