Василь пішов служити на строкову службу іще у 2019 році, де наступного ж року підписав контракт з військовою частиною.
Повномасштабне вторгнення застало бійця на чергуванні у військовій частині, де він служив навідником. З того часу воював у найгарячіших точках − Бахмут, Вугледар, на Херсонському та Запорізькому напрямках, має нагрудні знаки “За хоробрість в бою” та “Ветеран війни”.
Проходив навчання в Німеччині. Влітку наш земляк отримав звання молодший сержант, зараз служить командиром гармати військової частини 406 ОАБр.
Вараш Новини улюбленого міста
