Через сніг та морози значною мірою погіршилася ситуація на Вараських дорогах. Йти та їхати, на транспорті, практично неможливо, бо вони є дуже слизькі. Новостворене комунальне підприємство «Благоустрій» на чолі з Ю. Сергійчуком, не справляється зі своїми обов’язками. Як було прописано в статуті цього підприємства, що вони зобов’язуються виконувати «ручне та механізоване прибирання території міста; – утримання в належному стані вулично-дорожньої мережі території міста Вараш», то на практиці це залишилися тільки слова, які діями не підтверджуються.
Нагадаємо, що з метою створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців міста, враховуючи необхідність створення спеціалізованого підприємства для утримання об’єктів благоустрою в м. Вараш, Кузнецовська міська рада вирішила утворити юридичну особу – комунальне підприємство «Благоустрій». А щодо КМКП, то міський голова видав розпорядженням від 12 лютого 2016 року, які надавали житлово-комунальні послуги, що не потребують ліцензування.
Вараш Новини улюбленого міста