На даний момент РАЕС намагається заповнити трубопроводи подачі гарячої води на місто.
Однак, у зв’язку з масовим споживанням жителями води з кранів гарячої (мабуть всі зливають в очікуванні теплої води), заповнення відбувається дуже повільно. Як наслідок – проблеми із запуском опалення.
Не використовуйте воду з кранів гарячої води до запуску опалення та відновлення роботи системи у штатному режимі!
Вараш Новини улюбленого міста