Home / Міські новини | Вараш / 14-річний син пішов з дому через неприязні стосунки із матір’ю та вітчимом

14-річний син пішов з дому через неприязні стосунки із матір’ю та вітчимом

31 жовтня близько 20 год. до Варашського відділу поліції надійшло повідомлення 38-річної жительки м.Вараш, що годиною раніше пішов з дому її 14-річний син, який повідомив молодшого брата, що додому більше не повернеться. Наступного ранку місцезнаходження хлопця було встановлено. Правоохоронцям він пояснив, що має неприязні стосунки із матір’ю та вітчимом. Напередодні без дозволу грався мобільним телефоном вітчима, за що матір його насварила та пообіцяла повідомити вітчима. Злякавшись покарання, хлопець пішов з дому та протягом ночі ходив вулицями, ненаважуючись повернутись додому.

З матір’ю та неповнолітнім поліцейські провели профілактичну розяснювальну бесіду з метою недопущення подібних ситуацій в майбутньому. Окрім цього, щодо матері за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітньої дитини, правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за  частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та на неї накладено адміністративне стягнення – штраф у розмірі 51 грн.

Варашський відділ поліції ГУНП
в Рівненській області

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X