Home / Регіональні новини / З 04 грудня цього року розпочнеться безкоштовний підвіз школярів Володимирця до навчальних закладів

З 04 грудня цього року розпочнеться безкоштовний підвіз школярів Володимирця до навчальних закладів

У понеділок, 4 грудня, перевезення буде здійснюватися за раніше діючим графіком:

img_5646

07.20 год – вул. Лісова поляна (“БАМ”)➡️ ЗОШ №1 ➡️колегіум.
07.40 год “молокозавод”➡️ЗОШ №1 ➡️колегіум.

З 5 грудня графік буде змінений, про що повідомимо додатково.

Перевезення здійснюється в рамках програми “Шкільний автобус”, що діє вже протягом декількох останніх років та повністю фінансується Володимирецькою селищною радою.
На її реалізацію у 2017 році в селищному бюджеті передбачено близько 50 тис. грн.
Підвіз учнів здійснюється протягом всього зимового періоду. У разі дуже поганих погодніх умов та за наявності коштів – також у листопаді та березні.

34300.info

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X