У понеділок, 4 грудня, перевезення буде здійснюватися за раніше діючим графіком:
07.20 год – вул. Лісова поляна (“БАМ”)➡️ ЗОШ №1 ➡️колегіум.
07.40 год “молокозавод”➡️ЗОШ №1 ➡️колегіум.
З 5 грудня графік буде змінений, про що повідомимо додатково.
Перевезення здійснюється в рамках програми “Шкільний автобус”, що діє вже протягом декількох останніх років та повністю фінансується Володимирецькою селищною радою.
На її реалізацію у 2017 році в селищному бюджеті передбачено близько 50 тис. грн.
Підвіз учнів здійснюється протягом всього зимового періоду. У разі дуже поганих погодніх умов та за наявності коштів – також у листопаді та березні.
Вараш Новини улюбленого міста
