Бурштинокопачі дістались до газопроводу високого тиску. Півтора кілометра газогону, що постачає паливо до двох сіл на Сарненщині, опинились під водою, а частина – фактично оголеною. І місцеві жителі, і газовики побоюються, що у будь-який момент труба може не витримати та зламатись. А це означатиме, що тисячі людей залишаться без тепла. Більше – у сюжеті Івана Марчука.
РТБ
Вараш Новини улюбленого міста
Та й мать їх вй..б,остануться без тепла -то хай янтарем гріються,він добре горить.Це ж не диверсанти якісь роблять,а самі собі.Що натворять,то і будуть мати.