Home / Регіональні новини / На Володимиреччині затримали рибалок з електроловом

На Володимиреччині затримали рибалок з електроловом

Їх спіймали вночі

10_30_rivne1

Цими вихідними на водоймі поблизу с. Нетреба, Володимирецького району рибний патруль Рівненщини виявив  чоловіків з електроловом. Рибалки на цей момент уже виловили:

  •  щука – 3 екз.,
  •  плітка – 13 екз.,
  •  підуст – 5 екз.,
  • лящ – 3 екз.

загальною вагою 5 кг.

Такими діями рибалки завдали збитків рибному господарству  на суму 2805 грн.

На порушників складені адміністративні протоколи.

Радіо Трек

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X