Home / Регіональні новини / Нетверезий чоловік втік з місця аварії у селі Зелениця

Нетверезий чоловік втік з місця аварії у селі Зелениця

b3e4ce1083b3722ce44ab8032cc5b60a_xl
фото ілюстративне

29 жовтня, о пів на першу ночі у селі Зелениця 23-річний місцевий мешканець, керуючи автомобілем «Mercedes-Benz 300» не врахував дорожню обстановку, не впорався з керуванням та допустив наїзд на 16-річного жителя села Красносілля, який рухався узбіччям у попутному напрямку. Водій після наїзду, залишив місце ДТП, утім оперативно був розшуканий поліцейськими. Неповнолітнього з травмою голови та переломом ноги госпіталізували в травматологічне відділення Володимирецької центральної районної лікарні. Поліцейські освідчили водія на предмет алкогольного сп’яніння, алкотестер показав 1,48 проміле.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X